Phraya Gold

Neohodnoceno
Značka: Thajské rumy
Varianta:
Dostupnost Skladem
Kód: 399
1 505 Kč
Phraya Gold
Neohodnoceno
Značka: Thajské rumy

PHRAYA se řádí mezi nejlepší rumy světa, pro svou jedinečnost používá pouze pečlivě vybranou cukrovou třtinu té nejvyšší kvality.

Domov Phraya rumu se nachází v provincii Nakhom Pathom, která je také považována za první město v Thajsku.

PHRAYA podstupuje techniku hlubokého zrání vyvinutou v souladu s asijským klimatickým podnebím. Nabízí vám exotickou přitažlivou chuť, která ohromí vaše chuťové buňky. Jedinečnost tohoto rumu je stejně bohatá jako historie a kultura její země. Tento dokonalý rum byl zrozen pomocí starodávného časově náročného a uznávaného procesu, který odvozuje svou inspiraci z klasických asijských prvků.

Jedná se o magické spojení čtyř elementů: oheň, voda, země, vzduch. Kombinace těchto prvků v různých proporcích poskytuje viditelné a smyslové rozšíření předmětu a životů. Rum PHRAYA měl za cíl vytvořit směs vynikajících chutí a zážitkových pocitů pro celý svět.

Každý prvek hraje svou zásadní roli při vytváření jedinečného vzhledu a postavy PHRAYA, a následujícím způsobem.

OHEŇ: se používá k zuhelnatění ručně vyráběných dubových sudů, které se používají k stárnutí destilátu. Jeho planoucí vlastnost oživuje dřevo a dodává mu sladkost, smyslnost a kořenité nuance.

VODA: hraje hlavní roli v životech thajských lidí po celé věky, od raného osídlování na březích řeky, až po její zásadní roli v thajském zemědělství. PHRAYA se destiluje pomocí filtrované přírodní vody z řeky Ta -Chin, což jí dodává svou ojedinělou rovnováhu a svěžest.

ZEMĚ: ve středním Thajsku je známá pro svou bohatou úrodu. Plodiny vypěstované v této oblasti se vyznačují svou jedinečnou chutí. Cukrová třtina specificky pěstována pro PHRAYA se nachází na místě, které bylo pečlivě vybráno pro svou plodnost. Její sladká výrazná a plná chuť tvoří srdce tohoto pozoruhodného rumu.

VZDUCH: Vybraný rum tráví roky odpočinku v dubových sudech, které jsou zavěšeny nad lagunami, aby mohl pomalu dýchat, než dozraje k dokonalosti.

 

Barva: Zlatý jantar s jemným měděným nádechem.

Vůně: Bohaté aroma vanilky, medu, kokos, navrstvená jemným kořením hřebíčku a hrozinek.Celkově hladký, bohatý na chuť a dokonale vyvážený.

Chuť: Hladká, krémová, crème brûlée a butterscotch, s podkladovou ovocností čerstvého ananasu a citrusů.

 

Tělo: Hladká jemná sladkost, mírná kořenitost s teplým přetrvávajícím vanilkovým povrchem.

Doba zrání: 7 až 12 let ve francouzském dubu nad lagunami.

Obsah alkoholu: 40%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Objem: 0,7 l

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení