Muja Irish Whiskey 0,5 L 42 %

3 hodnocení

Proč si koupit Muja Irish Whiskey? 

  1. Prémiová kvalita: Vyrobená ve slavné Great Northern Distillery, oceněné za své vynikající produkty.
  2. Unikátní proces zrání: Trojitá destilace a dvojité zrání v sudech po bourbonu a sherry zajišťují bohaté chuťové tóny.
  3. Ručně vyráběný design: Láhev kosočtvercového tvaru s betonovou základnou a korkem dodává industriální charakter.
  4. Komplexní chuť: Vůně sušeného ovoce, dubu a vanilky, s chutí opečených ovesných vloček, jablek, skořice a rozinek.
  5. Bez studené filtrace: Zachování přirozené síly 42 % alkoholu pro plnou chuť.
  6. Limitovaná edice: Každá láhev je unikátní díky individuálnímu designu a ruční výrobě.
  7. Spojení tradice a inovace: Irská destilační řemesla spojená s italskou elegancí a precizností.
Dostupnost Skladem
Kód: 597
2 289 Kč
Muja Irish Whiskey 0,5 L 42 %
3 hodnocení
thumb 1000 700 nw 1714806864httpswww.alkohol.czproduktymuja irish whiskey 23339
Novinka
5,0 3 hodnocení

Muja Irish Whiskey: Cesta za dokonalostí

Cesta od sudu k láhvi

Představte si sud irské whisky Muja, jak brázdí malebné zelené kopce Irska a podniká dlouhou cestu přes smaragdové louky až k okouzlujícímu pobřeží Itálie. Tato cesta nejen posouvá sud prostorem, ale také obohacuje jeho obsah, dává Muja Irish Whiskey jedinečný charakter a hloubku chuti.

Výroba a zrání

Great Northern Distillery v Irsku, známá svými oceněnými produkty, je místem, kde se mistři palírníci starají o každý detail výroby. Whisky prochází trojitým procesem destilace a zraje ve dvou fázích v sudech po bourbonu a sherry, čímž získává bohaté dřevité vůně a jemné ovocné a kořenité tóny.

Unikátní design

Po letech zrání whisky opouští Irsko a míří do Itálie, kde je stáčena do exkluzivních lahví kosočtvercového tvaru. Každá láhev má unikátní betonovou základnu a korek, které jí dodávají jedinečný industriální charakter. Přirozené nedokonalosti a zabarvení betonu dodávají každé lahvi individuální kouzlo a syrovou krásu.

Degustační poznámky

Muja Irish Whiskey je pastva pro smysly, která vás zve k objevování bohatství chutí, vůní a historie irské destilace. Whisky se vyznačuje jantarovou barvou a komplexní, plnou vůní sušeného ovoce, dubu, vanilky a medu. Chuť je příjemná a kulatá s tóny opečených ovesných vloček, čerstvých jablek, skořice a rozinek. Závěr je bohatý, krémový a jemný.

Dokonalost irského řemesla

Každá láhev Muja Irish Whiskey je výsledkem specializovaného výrobního procesu v Great Northern Distillery, irské palírně s vynikající pověstí. Odborníci na destilaci kombinují jednozrnné a jednosladové whisky s přesností, vytvářejí jedinečné složení a zajišťují extrémně vysokou kvalitu. Klíčovou fází je zrání v pečlivě vybraných sudech po bourbonu, následované dokončením v sudech po sherry. Finální stáčení probíhá v Itálii, kde se irské destilační dědictví snoubí s italskou vášní pro dokonalost.

Muja Irish Whiskey představuje jedinečný chuťový zážitek, který ocení každý milovník whisky. Tato whisky je nejen nápojem, ale také uměleckým dílem, které kombinuje tradiční irské řemeslo s italskou elegancí a precizností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Irská whisky
Hmotnost: 4.5 kg