Hankey Bannister 21 y.o 40%

1 hodnocení
Značka: Hankey Bannister

Proč se vyplatí kupovat 21letou whisky Hankey Bannister Partners Reserve?

  1. Hankey Bannister dobyl americký trh díky ilustrátorovi Tedovi Geiselovi, který vytvořil postavu podobnou ptákovi s názvem „Hankey Bird“, která na sporranu (peněžence na kiltu) nesla slovo Hankey Bannister.
  2. Sladké a ovocné, hluboké, vícevláknové, sušené a vařené ovoce, med, květiny, perník, kakao, káva, ořechy, koření - děje se toho hodně
  3. Skládá se ze sladu a obilných destilátů zrající minimálně 21 let v nejlepších sudech po Bourbonu a sherry
  4. Obsahuje sladovou whisky ze všech palíren Inver House ( Balblair , Speyburn , Pulteney , Knockdhu, Balmenach )
  5. Whisky hodná zvláštních příležitostí a výročí, ideální jako exkluzivní dárek
  6. Omezeno na 3000 lahví
  7. Zlatá medaile na World Whiskys Awards v roce 2019HB21
Dostupnost Skladem
Kód: 624
2 782 Kč
Hankey Bannister 21 y.o 40%
1 hodnocení
Značka: Hankey Bannister
Hankey Bannister 21 y.o 40%
Akce Tip
5,0 1 hodnocení

Památné dílo ze zachovalého partnerství

Velká díla a jejich tvůrci potřebují pravdivé příběhy, aby obstály ve zkoušce času a zůstaly v lidských vzpomínkách. Příběh dvou přátel a obchodních partnerů, které dělilo prakticky všechno, ale měli společný cíl, je dokonalým příkladem nadčasové legendy. Hankey Bannister Partners Reserve je vynikající 21letá whisky, jejíž jedinečný charakter, stejně jako temperament jejích tvůrců, vznikl spojením zdánlivě nesourodých částí.

Skotská míchaná whisky, zrající v sudech dlouhých 21 let

Skotsko je velmi rozmanitá země s mnoha různými oblastmi mikroklimatu. Whisky se vyrábí spojením sudů z různých oblastí, které si přinesou z každého trochu. 21 let je dostatečně dlouhá doba na to, aby každá ingredience přijala delikátnost nížiny, teplo a ovocnost Speyside nebo intenzitu a koření hornaté Vysočiny – to vše dohromady vytváří skutečný skotský charakter.

Řemeslné zpracování kupáže a soudky po španělském sherry

Stejně jako mohou být rozmanité charaktery lidí, mohou být různé i sudy, ve kterých whisky zraje. Opravdovým uměním je schopnost vybrat, sladit a kombinovat jednotlivé ingredience – tak, aby vznikl jednotný celek. Hankey Bannister 21 years Partners Reserve vznikla mimo jiné spojením velkého podílu sladové whisky zrající ve španělských dubových sudech. Tento dub dává whisky bohatý, ovocný charakter a hloubku koření pocházející z dříve vyzrálého vína Sherry. Karamel, vanilka a sladkost pocházejí z amerických sudů, převážně po bourbonu.

Sušené ovoce, dubová vanilka a vánočka

Srst této míchané whisky se ve sklenici třpytí nádhernými tóny tmavého medu s hnědým leskem. Vůně vychází ze sklenice hned po jejím naplnění a šíří vůni sušeného ovoce a vanilky z hlubin dubových latí. V ústech se tento nápoj rozplývá s jemností a hladkostí krémového karamelu se sladkostí vanilkového cukru. Dochuť hořké čokolády v ústech přetrvává dlouho a v paměti navždy zůstane tak známá ve vánočním dortu ve Spojeném království.

Někdy k vytvoření celku stačí málo – téměř nic

Složitost Hankey Banister 21 years Partners Reserve nepotřebuje žádné příchutě ani doplňkové přísady. Po výborné večeři se pohodlně usaďte do křesla, pusťte si relaxační hudbu a v klidu si vychutnejte tento komplexní nápoj, čas od času sáhněte po talíři se sušeným ovocem a dezertní čokoládou.

Elegantní elegance v rafinované černé krabičce

Vysoká tvarovaná černá krabice rozděluje dekorace na dvě symetrické poloviny. Toto rozdělení odkazuje na dva partnery, jejichž rozdílné povahy položily základy této dokonalé whisky. Na krabičce najdete dvě okénka v horní a spodní části, oddělená zlatými číslicemi informujícími o stáří whisky. V horním okně se objevuje název a logo značky spolu s datem založení společnosti v roce 1757. Dále typ nápoje a vlastnoruční podpis zakladatelů. Spodní část obsahuje další relevantní informace – číslo šarže je popsáno jako číslo šarže. a informace o tom, kolik lahví bylo naplněno v rámci dané šarže. Navíc je zde vidět podpis míchacího mistra a informace o vzácnosti tohoto nápoje a jeho elegantním a uceleném charakteru. Láhev, kterou krabička skrývá, je štíhlá a rafinovaná, vytvořený na obrysu obdélníku a mírně rozšířený nahoru. Silné a průhledné dno působí dojmem, že nápoj levituje nad hladinou. Celý je zvětšený a štíhlý krk, který je zakončen přírodním korkem pokrytým námořnicky modro-grafitovou kapucí, se zlatým podpisem tvůrců společnosti. Logo, jméno a podpis se bíle třpytí na průhledném křišťálovém skleHankey and Banister , pod kterým zlatobílá obdélníková etiketa ukazuje základní informace o nápoji spolu s obsahem alkoholu a kapacitou láhve.

Ideální dárek pro speciálního přítele

Úspěšný příběh přátelství mezi panem Beaumontem Hankeym a Hughem Bannisterem může inspirovat každého, kdo se snažil založit společnost a otestovat svou sílu ve světě podnikání. Whisky Hankey Bannister 21 years Partners Reserve bude perfektním dárkem pro každého, kdo s sebou každý den nosí takovou zátěž a důkazem toho, jak skvělé a odolné může přinést výsledky. Po otevření láhve můžete pocítit podnikatelského ducha 18. století a udusit se jedinečnou chutí nápoje. Toto dílo, stejně jako jeho tvůrci, si zasloužilo uznání a vyznamenání, oceněné World Whisky Awards 2019 - Kategorie Zlatá.

Doplňkové parametry

Kategorie: whisky blended
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,7 l