Elements of Botanica natural forest GIN 42%

36 hodnocení
Značka: Helsinki
Varianta:
Dostupnost Skladem
Kód: 485
599 Kč
Elements of Botanica natural forest GIN 42%
36 hodnocení
Značka: Helsinki
4,2 36 hodnocení

 

Jemná a rafinovaná chuť s prvky exotického ovoce v kombinaci se nezaměnitelnou stopou jalovce a dalších bylinných přísad vytváří harmonický a návykový celek tohoto vynikajícího destilátu. Při ochutnávání se můžeme nechat pohltit postupným odhalováním jednotlivých složek, které se navzájem doplňují a tvoří unikátní zážitek.

Gin Elements of Botanica je vyroben prastarou metodou "Steeping", tedy macerováním bylin a koření v destilátu z jalovce. Tento proces zajistí, že všechny chutě a aroma se dokonale promíchají a gin získá svou charakteristickou komplexnost. Po pečlivě stanovené době macerace je gin opětovně destilován, čímž se zaručuje jeho kvalita a čistota.

Kvalita tohoto produktu je dále doložena ředěním na 42 % alkoholu, což je maximální hranice udržení čirosti destilátu za pomoci obsažených silic a bylinných složek. Tento proces zajišťuje, že gin bude mít optimální sílu a zachová si svoji jedinečnost.

Projekt Elements of Botanica se rodil téměř dva roky, než byl vypilován k úplné spokojenosti tvůrců. Design láhve je efektní, s bylinnou dekorací a etiketou s luminiscenčním efektem. Dokončuje ho vypalovaný uzávěr, který dodává produktu na exkluzivitě.

Unikátní Gin Elements of Botanica vzniká na pomezí Moravských Beskyd a Valašských hor, kde jsou využity nejlepší techniky destilace a likérnické zkušenosti obou regionů. Každý detail produkce je zpracován s velkou pečlivostí a ručně, což podtrhuje jeho bezkonkurenční kvalitu.


Doporučení

Jméno drinku: Botanická exploze

Ingredience:

 • 2,5 cl Gin Botanica naturál forest
 • 2,5 cl Campari
 • 3 cl vymačkaných pomerančů
 • Cava na doplnění sklenice. 
 • Měsíček pomeranče na ozdobení
 • Vodní sprej s vymačkaným citrónem

Postup:

 1. Připravte si sklenici na míchání drinku.
 2. Do sklenice vložte ledové kostky, které zajistí dokonalé ochlazení nápoje.
 3. Přidejte 2,5 cl oblíbeného ginu.
 4. Přidejte 2,5 cl Campari, který dodá drinku hořkou a ovocnou notu.
 5. Přidejte 3 cl vymačkaných pomerančů, které dodají drinku sladkou a citrusovou vrstvu.
 6. Přidejte šumivé víno Cava, aby se nápoj doplnil a získal lehkou bublinkovou texturu.
 7. Jemně promíchejte ingredience pomocí míchacího lžíce.
 8. Na ozdobu místo pomeranče přidejte měsíček pomeranče, který zvýrazní vzhled drinku.

Tento recept přináší kombinaci oblíbeného Dry ginu, hořkého Campari, čerstvé šťávy z pomerančů a lehkého šumivého vína. Botanická exploze je osvěžující a vyvážená směs, která dokonale provokuje vaše chuťové pohárky. Užijte si tento nápoj s měsíčkem pomeranče na ozdobě a nechte se unést jeho exotickým rázem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Objem: 0,7 l