CAORUNN GIN BLOOD ORANGE 0,7 41,8%

8 hodnocení

Proč se vyplatí koupit gin Caorun?

  1. Caorun se vyrábí pouze v limitovaných sériích.
  2. Od roku 2009 se Caorunn Gin vyrábí ručně v malých sériích v Balmenach Distillery ve Skotské vysočině
  3. Gin proslulý v kraji známém pro whisky.
  4. Caorunn je moderní "London Dry" gin
  5. Je to čistá Blood Orangey.
  6. Osvěžující suchá, křupavá chuť Caorunnu je dále umocněna infuzí krvavého pomeranče v kombinaci s nádechem chilli, aby vznikl živý, osvěžující a citrusový gin – Caorunn Blood Orange.

Vítěz v soutěži: Scottish Gin Awards

Dostupnost Skladem
Kód: 477
678 Kč
CAORUNN GIN BLOOD ORANGE 0,7 41,8%
8 hodnocení
5,0 8 hodnocení

Ocenění a vyznamenání pro Caorunn gin.

caorun pomenranč medaile

Pozdravte nejnovější přírůstek do rodiny Caorunn – Caorunn Blood Orange. Je to léto ve skle – přirozeně, ale to necháme posoudit vás. Osvěžující suchá, křupavá chuť Caorunnu je dále umocněna infuzí krvavého pomeranče, doplněného nádechem chilli, aby vznikl živý, osvěžující a citrusový gin. Co ještě musíme říct? Je to čistá Blood Orangey.

 

 

272658108_10159454663158954_671577881909947502_n

 

Neděláme věci jako jiní výrobci ginu. Od roku 2009 se Caorunn Gin vyrábí ručně v malých sériích v Balmenach Distillery ve Skotské vysočině. Naše jedinečná směs 5 ručně sbíraných keltských rostlinných látek a 6 klasických ginových rostlin se destiluje v jediné funkční komoře z Copper Berry na světě, aby se získala maximální chuť. To není jen geniální, to je Gin Genius.

 

Ručně vyráběný v palírně sladové whisky a na Caorunn Ginu je spousta geniálních. Pět z našich jedenácti rostlinných látek je ručně sháněno lokálně a všechny se pomalu destilují v jediné funkční komoře z Copper Berry na světě. Tato chytrá vychytávka naplňuje chutě, co nejrovnoměrnější a výsledkem je lahodně osvěžující gin.

Caorunn_Scottish_gin_distillery_2

Nejen to, ale vždy destilujeme pouze v malých dávkách, abychom se ujistili, že každá poslední kapka chutná stejně lahodně jako první.

Pokud si myslíte, že to všechno zní dobře, měli byste to ochutnat. Prozkoumejte naši nabídku a najděte svého dokonalého partnera Gin Genius.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0,7 l